АНОНС. У Дрогобицькій Ратуші відбудеться інформаційно-навчальний семінар щодо умов конкурсу проектів, які реалізовуватимуться за кошти Громадського бюджету

У п`ятницю, 16 лютого, у Дрогобицькій міській раді відбудеться інформаційно-навчальний семінар щодо умов конкурсу проектів, які реалізовуватимуться за кошти Громадського бюджету.

Початок заходу о 17:00 у каб. №49 Дрогобицької міської ради.

Спікери заходу — координатор Громадського бюджету у міста Дрогобич Тарас Перхун та голова комісії з відбору проектів Громадського бюджету Олег Дукас.

На інформаційно-начальний семінар запрошуються всі активні дрогобичани, які бажають взяти участь у конкурсі проектів Громадського бюджету 2018.

Нагадаємо, що у Дрогобичі функціонує програма, яка дозволяє жителям міста самостійно реалізовувати необхідні їм проекти за кошти Громадського бюджету.

Цьогоріч обсяг Громадського бюджету збільшено до 500 тисяч гривень. А проекти, які можуть подавати мешканці міста, обирати та реалізовувати, поділятимуться на локальні та загальноміські. Локальні проекти — це проекти, які реалізовуватимуться в окремих мікрорайонах, а загальноміські — здебільшого у центральній частині міста.

У 2017 році за кошти Громадського бюджету на загальну суму 230 тис грн було реалізовано 4 проекти, подані дрогобичанами:

1. Будівництво дитячого спортивно-ігрового майданчика на міжбудинковій території житлових будинків 42/2 по вул. М. Грушевського та будинків №101, №103 по вул. Стрийській м. Дрогобича;

2. Облаштування культурно-спортивного дворового клубу у дворі між будинками №7/6, №7/7 по вул. Є. Коновальця у м. Дрогобичі;

3. «Маленьке диво» (вул. Вагилевича біля буд. №2 та №4).

4. «Спортивний майданчик – найкраще дозвілля для родини» (вул. Бориславська 8).

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні