АНОНС. У Дрогобичі відбудеться фестиваль громадських організацій та ініціатив

У четвер та п`ятницю, 12-13 жовтня, у Дрогобичі відбудеться фестиваль громадських організацій та ініціатив.

До участі запрошуються представники громадських організацій міста та активні дрогобичани.

Програма фестивалю

12 жовтня

10:00 — біля ТЦ “Прометей” на вул. Ковальській відбудеться презентація Клубу Історичних Реконструкцій “Баннерет” (м. Стрий), які мають намір відкрити у Дрогобичі свою філію, з показовими виступами.

Клуб реконструює період 15-16 ст. (польсько-литовська доба). До реконструкції належить пошиття одягу, вивчення бойового мистецтва 16 століття, плетіння кольчуги, участь у турнірах історичних реконструкцій в Україні та за кордоном.

12:00-17:00 — ярмарок організацій, під час якого громадські організації презентуватимуть свою діяльність мешканцям міста в формі виставок, інсталяцій, майстер-класів, тощо.

13 жовтня

11:00 — Народний дім ім. І. Франка, Форум/дискусія від ВІ “Активна Громада” ВГО “Інститут Республіка” на тему “Чи потрібна українцям виборча реформа?”: презентація всеукраїнського дослідження та панельне обговорення локальних викликів у Дрогобичі.

15:00 — Народний дім ім. І. Франка, панельна дискусія «Кому потрібна стратегія розвитку – місту чи громаді? Як має розвиватися якісний міський простір?». Підсумки фестивалю та підготовка спільного звернення.

Модератор: Роксолана Буяк.

Інформаційні партнери: радіо «Котермак» та газета «Медіа-Дрогобиччина».

Фестиваль відбувається за підтримки проекту “Київський діалог”, який фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини та Міжнародної організації міграції.

Читайте також: