АНОНС. Завтра у Дрогобичі презентуватимуть проект “ProZorro.Продажі”

У вівторок, 13 лютого, команда проекту ProZorro.Продажі проведе презентацію електронної системи з продажу державних та комунальних активів у Дрогобицькій міській рада.

Під час зустрічі відбудеться презентація можливостей системи ProZorro.Продажі та перших успішних аукціонів з продажу і оренди державного майна.

Участь у презентації візьме міський голова Дрогобича Тарас Кучма, керівник проектного офісу ProZorro.Продажі Олексій Соболев, а також керівники комунальних підприємств та управлінь ДМР.

Початок заходу о 9:30 (Ратуша, каб.31 “Світлиця”)

Запрошуємо представників ЗМІ та активних дрогобичан.

Для реєстрації просимо надіслати контактні дані, вказавши ім`я та прізвище, на е-пошту press_drog_rada@ukr.net

Електронна система ProZorro.Продажі – це спільний проект Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Фонду гарантування вкладів України та Transparency International Україна. Система забезпечує прозорий, швидкий та ефективний продаж державних активів (активи неплатоспроможних банків, а також майно державних і комунальних підприємств).

До проекту вже приєдналися Міністерство інфраструктури України, Донецька військово-цивільна адміністрація, Маріупольська міська рада, Тернопільська міська рада, Вінницька міська рада, Львівська міська рада, а також державні та комунальні компанії: Укргазвидобування, Укренерго, Енергоатом, ПриватБанк, Аеропорт Бориспіль, Нафтогаз, Укрпошта, Укравтодор, КП “Київський метрополітен”, Автомобільні дороги України, Корпоративний недержавний пенсійний фонд НБУ, Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАН України, Запорізький титано-магнієвий комбінат, КПМА “Київ” (Жуляни), УКРНАФТА, НАК “Надра України” та інші.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні