АНОНС. Прес-конференція:Завершення публічної консультації щодо перенесення пам’ятника В. Стефанику

Друга за рахунком публічна консультація у місті Дрогобич підійшла до завершення.

Цього разу публічна консультація (далі ПК) стосувалась вибору місця розміщення пам’ятника В. Стефанику. Потреба у переміщенні з’явилась через те, що на цьому місці планується спорудження пам’ятника Митрополиту Андрею Шептицькому. Тому, від думки дрогобичан залежало, куди саме перемістять погруддя В. Стефаника.

Як повідомляють у відділі архітектури, винесенню цього питання на ПК передувало засідання містобудівної ради, де і було обрано три можливі варіанти розміщення, які у свою чергу були подані на консультацію з мешканцями. Запропоновані варіанти були:

1. Вул. Ярослава Осмомисла, 10 (біля Будинку Вчителя).

2. Вул. Лесі Українки, 46 (біля історичного факультету ДДПУ ім. Івана Франка).

3. Вул. Тараса Шевченка, 10 (на розі біля музичної школи №1).

Публічна консультація тривала з 23.05.2018 до 20.06.2018.

За допомогою електронного сервісу «Ваша Думка» дрогобичани могли відправляти свою відповідь за посиланням: vdmk.org/5038 або СМС з текстом «5038 номер відповіді» на номер 093-177-00-35. Ціна смс згідно з тарифом вашого оператора.

За результатами консультації найбільшу підтримку отримав варіант №3, а саме вул. Тараса Шевченка, 10 (на розі біля музичної школи №1).

Прес – конференція з цього приводу відбудеться у світлиці міської ради 03.07.2018 о 13-00, де можна буде детальніше ознайомитись з результатами та отримати коментарі щодо майбутньої долі пам’ятника від представників влади.

Публічна консультація – це інструмент комунікації влади і громади, за допомогою якого влада може консультуватися з громадою стосовно питань, які є на стадії вирішення. Результати консультації стають згодом підставою для прийняття рішення. Цей інструмент є максимально доступним для користування і дозволяє легко і швидко зібрати думку громадян стосовно того чи іншого питання.

Довідка. Ініціатива впроваджується в межах проекту «Задай курс владі» ВІ «Активна Громада» від Інституту «Республіка» за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Прес-центр ВІ «Активна Громада»

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні