АНОНС. Музей “Дрогобиччина”. Колоритні гобелени, крайки та коралі від Оксани ГІРНЯК, а також авторський одяг від бренду «Mykytyuk & Yatsentyuk»

22 березня о 14.00 у Палаці мистецтв музею «Дрогобиччина» (вул. Шевченка,38) відбудеться відкриття етно-виставки «Сонце у квітах».

Виставка об’єднає твори відомих львівських художниць, що працюють у сфері текстилю та дизайну –  колоритні гобелени, крайки та коралі від Оксани ГІРНЯК, а також авторський одяг від бренду «Mykytyuk  & Yatsentyuk».

Їхні твори належать до кращих зразків сучасного етно-мистецтва України. Художниці  глибоко осмислюють народну традицію, осучаснюють та надають їй нового дихання, експериментують із формами, фактурами та кольорами,  майстерно трансформують національний зміст та символіку у вишукані авторські  роботи неймовірної краси.

20170320_122255

20170320_122318

 

Довідка:

Оксана ГІРНЯК народилася 1976 р. у Львові. Закінчила Львівський державний коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша та Львівську національну академію мистецтв. Художник образотворчого та декоративного-ужиткового мистецтва. Працює у Львівському музеї історії релігій художником-реставратором давніх тканин.  Член національної спілки художників України, учасниця всеукраїнських та міжнародних виставок. Її роботи знаходяться у приватних колекціях США, Канади, Польщі, України.

«MYKYTYUK  & YATSENTYUK» український бренд одягу створений у 2008 році дизайнерами Світланою МИКИТЮК та Соломією ЯЦЕНТЮК. З того часу є постійним учасником:

Lviv Fashion Week;

– Луцьк Fashion Weekand (2009);

– Івано-Франківськ Fashion Weekand (2012–2013);

– Білоруського тижня моди у Мінську (2014).

У 2008 р. «Mykytyuk  & Yatsentyuk» переміг на конкурсі молодих дизайнерів «Паром» у Харкові.  За роки праці дизайнери створили вже 11 авторських колекцій, у 2013 відкрили свою дизайн-студію у Львові. На дрогобицькій виставці «Сонце у квітах» будуть представлені роботи із колекції             SS 2016 «Десь за горами за лісами», на створення якої художниць надихали народні казки та орнаменти українського народного рушника. У ній за допомогою вишивок та аплікацій на основі власних малюнків художниці візуалізували памятні з дитинства образи. 

Читайте також: