Акція «Подаруй дітям радість» щороку проходить у ЗОШ №1 імені Івана Франка

Ось і закінчилася акція «Подаруй дітям радість», яка щороку проходить у ЗОШ №1 імені Івана Франка. Метою акції було зібрати одяг, канцтовари, засоби гігієни, солодощі, фрукти для дітей-сиріт та дітей-інвалідів. Разом зі святим Миколаєм учні та вчителі школи передали 94 подарунки для вихованців Добромильської школи-інтернату та 92 подарунки для Буківського дитячого будинку-інтернату. Зусиллями шкільної родини було зібрано 16800 грн, канцтовари, засоби гігієни, одяг, солодощі.

Особливу подяку висловлюємо працівникам “Міротелю” (м.Трускавець) та постійному нашому помічнику п.Юрію Яцківу і його команді за надану фінансову підтримку у розмірі 7700 грн.

Учні 6-Б класу, члени клубу “Милосердя”, підготували театралізоване дійство “В очікуванні святого Миколая”. Море позитивних емоцій заполонило душу як  вихованців шкіл-інтернатів, так і учасників дійства.

Нехай ця краплина душевного тепла та доброти зігріє серця, подарує святковий настрій. Коли всі разом творять диво, воно таки стається.

P.S. Щиро дякуємо за допомогу  в організації акції, підготовку театралізованого дійства та приготуванні подарунків активним учням, членам шкільного парламенту, педагогу-організатору Станович Н.М., голові клубу “Милосердя” Томіщак І.М. та його членам, а також небайдужим вчителям  Колечко М.В. та Федуняк О.І.

«Не стримуй добра потребуючому, коли в силі твоєї руки це вчинити» (Приповісті 3:27). За цим принципом живе і діє батько нашої школи  п.Віктор Возняк – справжній Чудотворець  Миколай.

Дякуємо Вам за Серце, що вміє дарувати добро!