№ 1061 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ” Про затвердження Програми забезпечення зубного протезування пільгової категорії населення мм. Дрогобича та Стебника на 2018 рік“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХІІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 30 січня 2018 року № 1061

Про затвердження Програми
забезпечення зубного протезування
пільгової категорії населення
мм. Дрогобича та Стебника
на 2018 рік

З метою ефективного і раціонального використання бюджетних коштів та керуючись ст.25, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2002р. № 955 «Про затвердження Програми надання громадян гарантованої державою безоплатної медичної допомоги», ст.8 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», керуючись п.3 ст.89 Бюджетного кодексу України, враховуючи протоколи постійних комісій ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення № _________ від ________, та постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій № 56 від 24.01.2018 міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму забезпечення зубного протезування пільгової категорії населення мм. Дрогобича та Стебника на 2018р. Загальний обсяг фінансових ресурсів необхідних для виконання Програми за кошти медичної субвенції, міського бюджету становить 200,0 тис.грн. Дана сума може уточнюватись протягом року виходячи з потреби у видатках медичних закладів та наявного фінансового ресурсу медичної субвенції, міського бюджету м. Дрогобича.
2. Координацію та контроль за виконанням Програми покласти на начальника відділу охорони здоров’я В.Чубу.
3. Контроль за виконанням рішення сесії покласти на голову постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій Р.Курчика.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні