№ 872 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку міста Дрогобича на 2017 рік“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХУІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 3 жовтня 2017 року № 872

Про затвердження Програми технічного і
фінансового забезпечення, удосконалення
та розвитку системи централізованого
оповіщення і зв’язку міста Дрогобича на 2017 рік

З метою реалізації державної політики, спрямованої на створення умов для забезпечення безпеки населення і територій, підвищення рівня їх захисту від впливу шкідливих природних, техногенних та екологічних факторів за рахунок підвищення ефективності функціонування системи оповіщення та інформування враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від ___________ 2017 № ___), керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити “Програму технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку міст Дрогобича на 2017 рік” згідно з додатком 1.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) передбачити у міському бюджеті на 2017 рік кошти на виконання програми та здійснити фінансування.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (М. Летнянчин).
4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Курчик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: