№ 869 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування храму“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХУІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ
від 3 жовтня 2017 року № 869

Про надання дозволу на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення меж земельної ділянки
в натурі (на місцевості) для
обслуговування храму

Розглянувши клопотання релігійної громади Української Греко-Католицької Церкви парафії св. Йосафата у м. Дрогобичі про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 70 від 31.08.2017 р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій:
1.1. Релігійній громаді Української Греко-Католицької Церкви парафії св. Йосафата у м. Дрогобичі (о. В. Чава), земельну ділянку площею 4110 кв.м. на вул. М. Грушевського, 103/1, для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.
2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: