№ 826 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження проектів для фінансування за рахунок коштів громадського бюджету м. Дрогобича м. Дрогобича»“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХУ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 30.08. 2017 року № 826

Про затвердження проектів
для фінансування за рахунок коштів
громадського бюджету м. Дрогобича
м. Дрогобича»

З метою реалізації у 2017 році Положення про громадський бюджет (бюджет участі) м. Дрогобича”, затвердженого Рішенням № 479 від 30 листопада 2016 року на підставі Протоколу   №4 від 16.08.2017 року засідання конкурсної комісії з відбору проектних пропозицій для фінансування з громадського бюджету та враховуючи рекомендації  постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 46 від 17.08.2016 р.), керуючись п.22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила:

  1. Затвердити проекти для фінансування за рахунок коштів громадського бюджету м. Дрогобича та головних розпорядників коштів за кожним із проектів згідно з додатком 1.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

 Міський голова                                                                                                 Т.Кучма

 

Додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: