№ 822 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про внесення змін до Програми розвитку інвестиційної діяльності, співробітництва та європейської інтеграції м. Дрогобича на 2017 рік“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ХХУ сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Від 30.08. 2017 року № 822

Про внесення змін до Програми розвитку

інвестиційної діяльності, співробітництва

та європейської інтеграції м. Дрогобича

на 2017 рік

З метою забезпечення роботи по створенню сприятливого інвестиційного клімату в м. Дрогобичі, налагодження ефективного співробітництва з містами інших держав, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від 03.08.2017 № 45), керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада вирішила:

  1. Викласти додаток 2 та Паспорт Програми розвитку інвестиційної діяльності, співробітництва та європейської інтеграції м. Дрогобича на 2017 рік у новій редакції (додається).
  2. Відповідальність за виконання Програми розвитку інвестиційної діяльності, співробітництва та європейської інтеграції м. Дрогобича на 2017 рік покласти на першого заступника міського голови відповідно до його функціональних обов’язків.
  3. Фінансовому управлінню здійснити фінансування даної Програми в межах коштів, передбачених на виконання даної Програми.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова                                                                                             Т. Кучма

 

Додаток

Читайте також: