№ 817 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про внесення доповнень до Програми капітального ремонту житлового фонду Дрогобицької міської ради на 2017р., затвердженої рішенням Дрогобицької міської ради від 07.03.2017 № 654“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ХХУ сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  30.08.2017 року № 817

Про внесення  доповнень до Програми капітального

ремонту житлового фонду Дрогобицької міської ради

на 2017р., затвердженої  рішенням Дрогобицької міської ради 

від 07.03.2017 № 654

Для проведення капітального ремонту в квартирах комунальної власності територіальної громади міста Дрогобича, які внаслідок непередбачених обставин техногенного та природного характеру (пожеж, вибухів, затоплень) потребують аварійно-відновлювальних робіт, беручи до уваги  рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол від 16.08.25017 № 51), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від 17.08.2017 № 46),  керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   міська рада   в и р і ш и л а:

  1. Внести доповнення в Програму капітального ремонту житлового фонду Дрогобицької міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням Дрогобицької міської ради від 07.03.2017 № 654, а саме:
    • Розділ «Завдання, спрямовані на досягнення мети» доповнити абзацом наступного змісту «Капітальний ремонт квартир комунальної власності територіальної громади міста Дрогобича, які потребують відновлювальних робіт внаслідок непередбачених обставин техногенного та природного характеру (пожеж, вибухів, затоплень)».
  2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснювати фінансування програми з врахуванням п. 1 цього рішення у межах коштів, затверджених департаменту міського господарства по КТКВ 4016021 (Капітальний ремонт житлового фонду) та коштів з міського резервного фонду.
  3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на департамент міського господарства (Р. Москалик).
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Т.Демко).

 Міський голова                                                                                           Т. Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: