№ 815 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про Програму фінансової підтримки КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР на 2017 р.“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ХХУ сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 30.08. 2017 № 815

 Про Програму фінансової підтримки

КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР на 2017 р.

                  З метою поліпшення фінансового стану комунального підприємства «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол від 09.08.2017 № 50), керуючись п.22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада вирішила:

  1. Затвердити Програму фінансової підтримки КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР на 2017 р. (далі – Програма), що додається.
  2. Управлінню фінансів Дрогобицької міської ради (О. Савран) передбачити у міському бюджеті на 2017 р. видатки на виконання Програми фінансової підтримки КП «Дрогобичтеплоенерго» ДМР на 2017 р.
  3. Департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради (Р.Москалик), комунальному підприємству «Дрогобичтеплоенерго» (І. Хомяк), вжити відповідних заходів щодо реалізації Програми фінансової підтримки на 2017р.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії ради з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (Р. Курчик) та постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Т. Демко).

Міський голова                                                                            Т.Кучма

 

Додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: