№ 814 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про капітальний ремонт центральної внутріквартальної дворової каналізації житлового будинку № 33 на вул. Шевченка в м.Дрогобич“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ХХУ  сесія сьомого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 30 серпня 2017 року  № 814

 Про капітальний ремонт

центральної внутріквартальної

дворової каналізації житлового

будинку № 33 на вул. Шевченка

в м.Дрогобич

1. Департаменту міського господарства (Р.Москалик):Відповідно до статтей 25, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення групи громадян від 21 липня 2017 року № 3176, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово–комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол № 49 від 02.08.2017 року) та постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 45 від 03.08.2017 р), беручи до уваги «План економічного розвитку м.Дрогобича до 2020 року», міська рада вирішила:

1.1. Забезпечити виконання заходів з ремонту центральної внутріквартальної дворової каналізації житлового будинку № 33 на вул. Шевченка у термін до 15 жовтня 2017 року згідно з проектом Державного науково-дослідного інституту «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ».

         1.2. Інформувати про хід виконання заходів ремонту центральної внутріквартальної дворової каналізації житлового будинку № 33 з наданням, у випадку необхідності, пропозицій щодо коригування в частині зміни термінів виконання заходів.

  1. Фінансовому управлінню міської ради (О.Савран) внести відповідні зміни до розпису міського бюджету м.Дрогобича на 2017 рік та профінансувати виконання робіт за рахунок перевиконання фонду бюджету розвитку. Вартість робіт згідно з проектно-кошторисною документацією складає 99450 грн.
  1. 3. Організацію виконання цього рішення покласти на департамент міського господарства (Р.Москалик).
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Т.Демко) та постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів та цінової політки та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова                                                                     Т.Кучм

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: