№ 769 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ” Про внесення змін до рішення сесії Дрогобицької міської ради від 30.11.2016 №478 про затвердження «Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям, громадським спілкам на реалізацію соціально-культурних проектів у м. Дрогобичі»”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХІІІ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 6 липня 2017 року № 769

Про внесення змін до рішення сесії
Дрогобицької міської ради
від 30.11.2016 №478
про затвердження «Програми надання
фінансової підтримки громадським
організаціям, громадським спілкам
на реалізацію соціально-культурних
проектів у м. Дрогобичі»

З метою створення сприятливих умов для розвитку громадських організацій, надання їм практичної, методичної та матеріально-фінансової підтримки на виконання суспільних завдань, відповідно до «Стратегічного плану економічного розвитку м.Дрогобича до 2020 р.», керуючись п.22 ст.26, пп. 1 п. а) статті 27, частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій, протокол №___, міська рада вирішила:
1. Внести зміни в рішення Дрогобицької міської ради від 30.11.2016 №478, де замість слів «бюджет розвитку» читати «загальний фонд міського бюджету».
2. Затвердити «Програму надання фінансової підтримки громадським організаціям, громадським спілкам на реалізацію соціально-культурних проектів у м. Дрогобичі» в новій редакції згідно додатку 1.
3. Фінансовому управлінню забезпечити фінансування програми за рахунок перевиконання бюджету.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (Р. Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Читайте також: