№ 767 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про продовження терміну дії рішень міської ради “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХШ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від «06» липня 2017 року № 767

Про продовження терміну дії
рішень міської ради

Розглянувши звернення та матеріали про продовження терміну дії рішень, та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 64 від 06.06.2017р.), керуючись статтями 118, 123, 124 Земельного кодексу України, та відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно зі ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а:
1. Продовжити термін дії підпункту 1.10. пункту 1 рішення міської ради від 22 липня 2015 року № 1656 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО (ІІІ черга – термін перебування більше 90 днів»), для вчинення необхідних дій, пов’язаних з розробленням проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
1.1. Ковальову Ростиславу Ярославовичу, прож. на вул. М. Рильського, 24, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Наливайка (квартал К-13), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (ділянка № 76).
2. Фізичній особі, вказаним у пункті 1 цього рішення, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою, у разі його відсутності. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова Т. Кучма

Читайте також: