№ 742 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ” Про внесення змін до рішень міської ради “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 11 травня 2017 року № 742

Про внесення змін
до рішень міської ради

Розглянувши клопотання фізичних та юридичної осіб про відміну окремих пунктів рішення міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 53 від 07.02.2017 р., № 58 від 21.04.2017 р.), керуючись статтями 12, 118, 121, 140, 141, 142, 145 Земельного кодексу України, ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», і відповідно до п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Відмінити пункт 3 рішення міської ради від 20.12.2016 р. № 544 «Про затвердження технічної документації з землеустрою щодо поділу та об»єднання земельної ділянки, припинення договору оренди та надання в оренду земельної ділянки», у зв’язку з помилкою.
1.1. ТзОВ «Петрус» (П. Ягоцький), надати в оренду земельну ділянку площею 13873 кв. м. на вул. Гайдамацькій, 7/1, кадастровий номер хххххххххх, для обслуговування виробничих будівель і споруд , строком на 10 років.
2. Відмінити підпункт 1.10. пункту 1 рішення міської ради від 30 листопада 2016 р. № 463 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та технічної документації з землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки», на підставі поданої заяви.
2.1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації з землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки орієнтовною площею 784 кв. м. на вул. Шептицького, 7, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), Тершак Софії Олексіївні, прож. ххххххххххх.
3. Відмінити підпункт 1.3. пункту 1 рішення міської ради від 18 серпня 2016 р. № 345 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок», на підставі висновку про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 02.02.2017 р.
3.1. Надати згоду на виготовлення технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), земельну ділянку площею 970 кв. м. на вул. Грабовського, 60, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), Угрину Михайлу Романовичу, прож. ххххххххх.
4. Відмінити підпункт 3.25. пункту 3 рішення міської ради від 8 грудня 2015 р. № 22 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам бойових дій та учасникам антитерористичної операції – особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, у забезпеченні її проведення», у зв’язку з помилкою.
4.1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Наливайка (квартал К-10), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (ділянка №56), Хруню Петру Миколайовичу, прож. ххххххххххх.
5. Відмінити підпункт 4.1. пункту 4 рішення міської ради від 30 листопада 2016 р. № 468 «Про затвердження матеріалів проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)», у зв’язку з присвоєнням поштової адреси.
5.1. Затвердити матеріали з виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлових приміщень, будівель і споруд та надати в оренду земельну ділянку Бухтіярову Вадиму Євгенійовичу, прож. хххххххххх, Бухтіярову Олександру Євгенійовичу, Бухтіяровій Наталії Ігорівні, прож. ххххххххх, земельну ділянку площею 3000 кв. м. на вул. Горішня Брама, 14/1, кадастровий номер ххххххххх, для обслуговування нежитлової будівлі, строком на 3 роки.
6. Фізичним та юридичній особам, вказаним у п. 2,3,4 цього рішення, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
7. Юридичній та фізичним особам, вказаним у пункті 1,5 цього рішення, необхідно укласти договір оренди землі з Дрогобицькою міською радою. У випадку не укладення угоди на оренду землі протягом трьох місяців з дня прийняття рішення, відповідні пункти цього рішення втрачають чинність, а орендар несе відповідальність з відшкодуванням в повній мірі збитків орендодавцю у формі неодержаної орендної плати.
8. Юридичній та фізичним особі, вказаній у пункті 1,5 цього рішення, забезпечити реєстрацію відповідного договору згідно з чинним законодавством.
9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова Т. Кучма

Читайте також: