№ 654 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми капітального ремонту житлового фонду Дрогобицької міської ради на 2017 р.”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХУІІІ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 07.03.2017 року № 654

Про затвердження Програми капітального ремонту
житлового фонду Дрогобицької міської ради на 2017 р.

З метою підвищення експлуатаційних властивостей житлового фонду Дрогобицької міської ради, утримання його у належному стані та забезпечення його надійності та безпечної експлуатації, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово – комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол № 40 від 0142017 р), постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 36 від 28.02. 2017 р) та керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму капітального ремонту житлового фонду Дрогобицької міської ради на 2017р. згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснювати фінансування програми у межах коштів, затверджених департаменту міського господарства по КТКВ 4016021 (Капітальний ремонт житлового фонду).
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на департамент міського господарства (І.Лепкий).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Т.Демко).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Читайте також: