№ 479 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Положення про громадський бюджет м. Дрогобича”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХУ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 30.11. 2016 року № 479

Про затвердження Положення
про громадський бюджет
м. Дрогобича

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету м. Дрогобича та розвитку демократичного процесу обговорення громадою напрямів використання бюджетних коштів та, враховуючи пропозиції постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Протокол №____ від ______2016 р.), міська рада вирішила:
1. Затвердити Положення про громадський бюджет м.Дрогобича згідно з додатком.
2. Встановити на 2017 р. громадський бюджет у розмірі 1% від власних доходів бюджету розвитку міського бюджету м.Дрогобича .
3. Встановити подання пропозицій та проектів, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету у місті Дрогобичі у 2017 році – з 01.01.2017 року.
4. Організаційному відділу спільно з відділом економіки та відділом правового забезпечення створити на офіційному сайті міської ради окремий розділ «Громадський бюджет м.Дрогобича», передбачивши можливість проведення онлайн-голосування.
5. Організаційному відділу Дрогобицької міської ради (І.Кушнір) забезпечити проведення широкої інформаційної кампанії щодо популяризації громадського бюджету м.Дрогобича.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні