№ 422 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ХІУ сесія VII скликання

від  3 листопада 2016 р. № 422

Про внесення змін до Плану

діяльності з підготовки проектів

регуляторних актів на 2016 рік

З метою забезпечення здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, враховуючи пропозицію відділу оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, відповідно до ст.7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», в порядку ст.13 Регламенту Дрогобицької міської ради, керуючись ст. 25 та ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Внести зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Дрогобицької міської ради на 2016 рік, затвердженого рішенням Дрогобицької міської ради від 02.03.2016 №177, доповнивши його пунктом №20 Положення «Про порядок надання земельних ділянок громадянам для ведення садівництва та городництва у місті Дрогобичі».
№ п/п Назва регуляторного акту Орган, що затверджує регуляторний акт Цілі прийняття Термін підготовки Назва структурного підрозділу

ПОЛОЖЕНННЯ

ПРО ПОРЯДОК НАДАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ГРОМАДЯНАМ

ДЛЯ ВЕДЕННЯ САДІВНИЦТВА ТА ГОРОДНИЦТВА

У МІСТІ ДРОГОБИЧІ

Дрогобицька міська рада

Впорядкування надання земельних ділянок для ведення садівництва та городництва Протягом року Відділ оренди та приватизації комунального майна
  1. Організаційному відділу (І.Кушнір) оприлюднити це рішення в часописі «Галицька зоря» та на офіційному веб-сайті Дрогобицької міської ради.
  2. Дане рішення набирає чинності з дня його оприлюднення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови (І.Герман).

Міський голова                                                                            Т. Кучма