№ 378 Розпорядження міського голови ” Про затвердження комплексних заходів з попередження масового розповсюдження поширення грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій серед населення мм. Дрогобича та Стебника на 2017-2021 роки.”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 13 липня 2017р.№378-р

Про затвердження комплексних заходів
з попередження масового розповсюдження поширення грипу
і гострих респіраторних вірусних інфекцій
серед населення мм. Дрогобича та Стебника
на 2017-2021 роки.

Відповідно до Ст.10 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Ст.40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», керуючись п.20 ч.4 Ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Затвердити Комплексні заходи з попередження масового поширення грипу та гострих респіраторних інфекцій серед населення міст Дрогобича та Стебника на 2017-2021 роки (надалі – Комплексні заходи) згідно з додатком.
2. В період епідемії грипу та гострих респіраторних інфекцій (ГРІ), при відсутності 20 і більше відсотків в окремому колективі хворих на ГРІ дітей в дошкільних навчальних закладах, загальноосвітніх школах, школах – інтернатах усіх типів та форм власності, за погодженням з територіальною установою державної санітарно-епідеміологічної служби, призупиняти навчально–виховний процес (ДСанПіН 08-01 р.9 п.9.20).
3. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран), відділу економіки (В.Ліснянський), відділу охорони здоров’я (В.Чуба), Дрогобицькому міжміському відділу Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України (І.Майкут), відділу культури та мистецтва (О.Яводчак), відділу освіти (П.Сушко), Дрогобицькій міській державній лікарні ветеринарної медицини (О.Загорський), передбачити виділення коштів на реалізацію Комплексних заходів при розроблені проектів бюджету на 2017 рік та на наступні роки до 2021 року.
4. Начальникам відділів та управлінь виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити виконання Комплексних заходів та щорічно до 15 листопада впродовж 2017-2021 років інформувати про хід їх виконання.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань В.Качмара.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Читайте також: