АНОНС. 18 червня о 14.00 годині відкриття виставки відомого івано-франківського художника Петра Грицюка.

18 червня о 14.00 у Палаці мистецтв музею «Дрогобичина» відбудеться відкриття виставки відомого  івано-франківського художника Петра Грицюка.

 

На виставці будуть представлені твори із серії «На гранях суперечностей». Живопис із цієї збірки супроводжують авторські письмові анотації у вигляді прози чи поезії. Також, будуть репрезентовані твори художника із серії «Галичина поч. ХХ ст.» (живопис, графіка). На відкритті виставки відвідувачі зможуть ознайомитись із поезією Петра Грицюка та авторським патріотичним мистецьким проектом «У нас єдина доля – ім’я їй Україна», завданням якого є об’єднання митців заради єдності України

Творча концепція художника базується на простих та зрозумілих речах. У той же час у своїх творах він намагається неоднозначно осмислювати та трактувати зміст буденних подій через символістичні образи та алегорії. Автор популяризує загальнолюдські цінності та надбання різними художніми засобами, так, щоб спровокувати глядача задуматись, осмислити, зробити висновки.

 

Довідка: Грицюк Петро Петрович (1979 р.н.), родом із села Микуличин, що на Яремчанщині. художник, поет, громадський діяч. Живе і працює в місті Івано-Франківську. За фахом юрист, в душі – митець. Працює суддею в Івано-Франківському окружному адміністративному суді, а у вільний час займається художньою творчістю, пише вірші.

Провів низку персональних виставок, як в Україні, так і за її межами, учасник всеукраїнських і регіональних виставок. Лауреат премії імені Ярослава Лукавецького в галузі образотворчого мистецтва та архітектури. Учасник та партнер «Порталу незалежних художників», член літературно-мистецького об’єднання «Згарда». Автор та організатор творчих заходів всеукраїнського патріотичного мистецького проекту «У нас єдина доля – ім’я їй Україна».

Читайте також: