№ 134 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження проекту інвестиційного договору”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 11.06.2018 №134

Про затвердження проекту
інвестиційного договору

На підставі рішень виконкому Дрогобицької міської ради від 28.12.2017 № 305 «Про затвердження Положення про порядок підготовки та проведення інвестиційних конкурсів щодо будівництва обєктів соціально – культурного та житлово – комунального призначення на земельних ділянках, які знаходяться у користуванні комунального підприємства «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради та від 05.06.2018 №131 «Про визначення ТОВ «Трускавець – Буд» переможцем конкурсу на право реалізації інвестиційного проекту», протоколу від 07.06.2018 №04 засідання конкурсної комісії з питань підготовки та проведення інвестиційних конкурсів, керуючись пп.2 п.а ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити проект інвестиційного договору по об’єкту: «Будівництво багатоповерхової житлової забудови із прибудованими нежитловими приміщеннями в мікрорайоні М-4 по вул. Стебницькій в м. Трускавці».
2. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради (В.Бохонок) в 10- ти денний термін укласти договір про будівництво об’єкту інвестування з інвестором – ТОВ «Трускавець – Буд».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І.Германа.

Міський голова Т.Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні