№ 133 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про внесення змін до п.1 рішення виконавчого Комітету Дрогобицької міської ради від 08.04.2015 №63 «Про затвердження норм утворення побутових відходів для м. Дрогобич»”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

від 11.06.2018 № 133

Про внесення змін до п.1 рішення виконавчого
Комітету Дрогобицької міської ради від 08.04.2015
№63 «Про затвердження норм утворення
побутових відходів для м. Дрогобич»

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», Законом України «Про відходи», пп. 6 п. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити норми утворення побутових відходів для м. Дрогобич, згідно з додатком №1, виклавши п.4 Примітки до нього в наступній редакції : « Як виняток, при можливості підтвердження замовником фактичних, а не нормованих обсягів ТПВ , для обліку застосовувати фактичні. Норми утворення ТПВ для населення міста Дрогобича розраховувати за пунктом 1 Додатку ».
2. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на директора КП «Комбінат міського господарства» А. Янів.
1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови І. Германа

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток