№ 205 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на реконструкцію нежитлового приміщення з влаштування окремого входу”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 21.08.2018 № 205

Про надання дозволу на реконструкцію
нежитлового приміщення з влаштування окремого входу

Розглянувши заяву гр. Пасека Валентина Валеріївна про надання дозволу на облаштування окремого входу до орендованого нею нежитлового приміщення на вул. Шолом-Алейхема, 1 в м. Дрогобич, керуючись Регламентом виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, положенням “Про виконавчий комітет Дрогобицької міської ради”, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Надати дозвіл гр. Пасека Валентина Валеріївна на реконструкцію з влаштування окремого входу орендованого нею нежитлового приміщення літ. А-3 площею 41,4 кв.м. на вул. Шолом-Алейхема, 1 в м. Дрогобич, згідно договору оренди з виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради від 20.06.2018, відповідно до поданої проектної пропозиції “Пропозиція реконструкції нежитлового приміщення під магазин з влаштуванням окремого входу”
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні