28 грудня у ДМР засідатиме конкурсний комітет з визначення перевізників на трьох міських маршрутах. ВІДЕО

У середу, 20 грудня, у Дрогобицькій міській раді відбулося засідання робочої групи з підготовки до проведення конкурсу на визначення перевізників на міських маршрутах громадського транспорту: №1, №5 та №12.

Засідання відбулося під головуванням Ігоря Юзьв’яка — головного спеціаліста з питань підприємництва, транспорту і зв’язку відділу економіки, секретаря конкурсного комітету.

Також участь у засіданні робочої групи взяли: Віталій Михалко — головний спеціаліст з питань проведення закупівель відділу економіки та Ярослав Якимчук — головний спеціаліст відділу правового забезпечення.

Як повідомив Ігор Юзьв’як, 28 грудня відбудеться засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на трьох міських маршрутах:
№1 (вул. Горішня Брама – Центр – вул. Євгена Коновальця з виконанням окремих рейсів до залізничного вокзалу);
№5 (вул. Нечуя Левицького – мкр-н Нова Волоща – пл. Злуки);
№12 (вул. Холмська – пл. Злуки).

В ході засідання було проведено процедуру відкриття конвертів з конкурсними пропозиціями перевізників-претендентів: КП «Комбінат міського господарства» (м. Дрогобич) та МКП «Транс- Екіпаж» (м. Дрогобич).

Відтак, після процедури відкриття конвертів, було прийнято рішення впродовж наступних восьми днів опрацювати інформацію, подану від двох перевізників-претендентів, щодо її достовірності.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: