№ 303 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження переліку послуг, які надаються через портал державних послуг iGov.org.ua “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 28.12.2017 №303

Про затвердження переліку послуг,
які надаються через портал державних
послуг iGov.org.ua

З метою забезпечення розширення доступу до послуг, які надаються органами виконавчої влади (адміністративні послуги, запис на прийом, надання публічної інформації, розгляд звернення), за допомогою телекомунікаційної мережі Інтернет та електронних документів з використанням програмних засобів порталу державних послуг iGov.org.ua (далі — Портал) як віртуальний фронт-офіс для приймання електронних заяв та встановлення електронної черги попереднього запису на прийом в ЦНАП, та керуючись ст. 40, ч.1 ст. 52, ч. 6. ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Структурним підрозділам виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, а саме:
управлінню праці та соціального захисту населення (І.Терлецький), службі у справах дітей (І.Яким), відділ молодіжної політики, сім’ї та спорту (Л.Пашко), загальному відділу (Н.Бермес), відділу ЦНАПу (О.Тішина) – надавати адміністративні послуги громадянам через портал iGov.org.ua згідно з додатком.
2. Відділу-центру ЦНАП (О.Тішина) не пізніше, як за 7 днів після прийняття даного рішення, розпочати проведення прийому по наданню адміністративних послуг на виготовленню паспорта громадянина України для виїзду закордон та паспорта громадянина України у виді ID-картки лише згідно попереднього електронного запису на прийом через портал iGov.org.ua.
3. Відділу інформаційних технологій та аналізу (С.Гайдер) забезпечити належне функціонування електронної системи iGov.org.ua через офіційний сайт міста Дрогобича (drohobych-rada.gov.ua) та провести навчання відповідальних працівників Виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
4. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради та її виконавчим органам забезпечити дотримання порядку роботи з повідомленнями, що надійшли через портал iGov.org.ua та інформувати відділ інформаційних технологій та аналізу міської ради (С.Гайдер) про проведену роботу щоп’ятниці до 14:00 год.
5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на міського голову

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Читайте також: