№ 265 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм на вулиці Олеся Гончара в м. Дрогобичі”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 23.11.2017 №265

Про демонтаж самовільно встановлених
малих архітектурних форм
на вулиці Олеся Гончара в м. Дрогобичі

На виконання депутатського звернення І. Розлуцького від 17.11.2017, з метою впорядкування розміщення тимчасових споруд та вирішення питань відповідно до ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 та ч.4 ст. 15 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою міста Дрогобича від 25.10.2013 № 1151, Порядку демонтажу тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території м. Дрогобича, затвердженого рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 17.07.2014 №113 керуючись пп. 7 п. а ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в:
1. Демонтувати до 01.01.2017 дві тимчасові споруди – малі архітектурні форми (кіоски), що розташовані за адресою: вул. Олеся Гончара (біля в’їздів до житлових будинків №№ 2, 4, 6) відповідно до протоколу Комісії з питань звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території м. Дрогобича.
2. КП «Комбінат міського господарства» провести демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм та залишити на збереження на території КП «Комбінат міського господарства».
3. У випадку передбаченому п.2. цього рішення КП «Комбінат міського господарства» повернути демонтовані малі архітектурні форми лише після повного відшкодування витрат понесених у зв’язку з їх демонтажем та зберіганням.
4. Начальнику Дрогобицької ВП ГУНП у Львівські області (А. Білас) забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу тимчасових споруд за вище зазначеними адресами.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Герман.

Міський голова Т. Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні