№ 295 Розпорядження міського голови “Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2018 рік та виділення коштів з міського резервного фонду“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 13 червня 2018 р.№295-р

Про внесення змін до міського
бюджету м. Дрогобича на 2018 рік
та виділення коштів з міського
резервного фонду

На виконання розпорядження міського голови від 12.06.2018 року №293 – р про виділення коштів з міського резервного фонду з метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, що загрожують життю та здоров’ю мешканців міста та відвідувачів, з метою проведення відновлювальних робіт на фасаді Дрогобицького Народного дому імені Івана Франка на вулиці І.Франка,20, розглянувши лист відділу охорони здоров’я щодо необхідності внесення змін з метою забезпечення виплати заробітної плати, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Внести зміни до видаткової частини загального фонду міського бюджету на 2018 рік по місяцях та по року згідно з додатком.
2. Виділити з міського резервного фонду кошти в сумі 100 000,0 грн. для проведення поточного ремонту фасаду Народного дому ім. Івана Франка на вулиці І. Франка,20 .
3. Фінансовому управлінню (О.Савран) провести відповідні зміни до розпису міського бюджету м. Дрогобича на 2018 рік згідно з додатком.
4. Затвердити дане розпорядження на черговій сесії міської ради.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні