№ 310 Розпорядження міського голови “Про створення комісії з обстеження квартири № 51в в спеціалізованому будинку для одиноких осіб та подружжя одиноких осіб – громадян похилого віку та інвалідів м. Дрогобича на вул. Є. Коновальця, 7/6 (ІІІ під’їзд) “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 22 червня 2018 р. №310-р

Про створення комісії з обстеження
квартири № 51в в спеціалізованому
будинку для одиноких осіб та подружжя
одиноких осіб – громадян похилого віку
та інвалідів м. Дрогобича на
вул. Є. Коновальця, 7/6 (ІІІ під’їзд)

З метою врегулювання питання щодо цільового використання житлового приміщення в в спеціалізованому будинку для одиноких осіб та подружжя одиноких осіб – громадян похилого віку та інвалідів м. Дрогобича на вул. Є. Коновальця, 7/6 (ІІІ під’їзд), керуючись п. 20 ч. 3 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:
1. Створити комісію з обстеження квартири № 51 в спеціалізованому будинку для одиноких осіб та подружжя одиноких осіб – громадян похилого віку та інвалідів м. Дрогобича на вул. Є. Коновальця, 7/6 (ІІІ під’їзд) згідно з додатком.
2. Комісії:
2.1. До 27 червня 2018 року здійснити обстеження квартири № 51 в спеціалізованому будинку для одиноких осіб та подружжя одиноких осіб – громадян похилого віку та інвалідів м. Дрогобича на вул. Є. Коновальця, 7/6 (ІІІ під’їзд).
2.2. Вжити заходи щодо обмеження доступу до зазначеної вище квартири посторонніх осіб.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні