№ 214 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про включення вул. Ковальської, на якій планується встановлення скульптури “Воїну – учаснику АТО” та облаштування відпочинкових зон, до списку туристичних маршрутів міста Дрогобич, який сполучає площу Ринок і площу Т. Шевченка, та про заборону стихійної торгівлі на вул. Ковальській.”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.09.2017 № 214

Про включення вул. Ковальської,
на якій планується встановлення скульптури
“Воїну – учаснику АТО” та облаштування
відпочинкових зон, до списку туристичних
маршрутів міста Дрогобич, який сполучає
площу Ринок і площу Т. Шевченка, та про
заборону стихійної торгівлі на вул. Ковальській.

Продовжуючи ревіталізацію вул. Ковальської, згідно ініціатив міського голови, та проведення благоустрою вул. Ковальської з встановленням скульптури “Воїну – учаснику АТО”, згідно рішень виконкому Дрогобицької міської ради № 22, від 22.01.2016 та № 132 від 15.06.2017, керуючись генеральним планом м. Дрогобича, згідно якого, вул. Ковальська розташована в межах історичного ареалу та в зоні суворого регулювання забудови м. Дрогобич, частина вул. Ковальської передбачена пішохідною зоною, п. 7 ч. а ст. 30, ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Доручити КУ “Туристично-інформаційний центр міста Дрогобич”, (І.Чава) включити вул. Ковальську до списку туристичних маршрутів м. Дрогобича, та місце проведення загальноміських заходів.
2. Заборонити стихійну торгівлю на вул. Ковальській.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: