№ 1252 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про затвердження списку та розміру Стипендії для провідних спортсменів міст Дрогобича і Стебника“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХХУІІ сесія сьомого_скликання
РІШЕННЯ

від 31.05.2018 року № 1252

Про затвердження списку та розміру
Стипендії для провідних спортсменів
міст Дрогобича і Стебника

Відповідно до Указу Президента України від 19 липня 2005 року №1113 «Про підготовку та участь спортсменів України в Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, Всесвітніх Універсіадах, чемпіонатах світу та Європи», на виконання листа Львівської обласної державної адміністрації від 15 вересня 2016 року № 5/33-6734/0/2-16/4-19 «Щодо встановлення місцевих стипендій провідним спортсменам Львівщини», враховуючи рекомендації комісії з питання щодо призначення стипендій для провідних спортсменів міст Дрогобича та Стебника (протокол від 28.03.2018 №1), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від _____2018 року № ___), з метою морального і матеріального заохочення спортсменів для досягнення високих спортивних результатів та керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити список та розмір стипедій для провідних спортсменів міст Дрогобича та Стебника за 2017 рік, що не підлягає індексації протягом року згідно з додатками 1,2.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування видатків на виконання Положення про призначення стипендій для провідних спортсменів міст Дрогобича та Стебника в межах бюджетних асигнувань на поточний рік.
3. Виконання даного рішення покласти на завідувача сектору з питань фізичної культури та спорту відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту (О.Соломчак).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці і соціального захисту населення (О. Дацюк).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні