№ 1259 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про розгляд електронної петиції щодо заборони в’їзду на територію міста Дрогобича пересувних цирків з тваринами“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХXХVІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 31.05.2018 року № 1259

Про розгляд електронної петиції
щодо заборони в’їзду на територію
міста Дрогобича пересувних цирків
з тваринами

Розглянувши електронну петицію, створену громадянкою Гентош Н.Й., щодо заборони в’їзду на територію міста Дрогобича пересувних цирків з тваринами, яку підписало необхідна кількість осіб для розгляду на сесії Дрогобицької міської ради, відповідно до ст.. 231 Закону України ”Про звернення громадян”, ст.. 26, ч.8 ст. 46 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись Законом України ”Про захист тварин від жорстокого поводження”, положенням ”Про електронні петиції у м. Дрогобичі”, міська рада вирішила:
1. Заборонити в’їзд та діяльність на території міста Дрогобича пересувних цирків, в чиїх шоу-програмах (виставах) використовуються тварини.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку.

Міський голова Т.Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: