№ 109 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу для визначення кращої проектної пропозиції облаштування благоустрою з встановленням монументу “Воїн Гідності” праворуч від входу у внутрішній дворик ратуші, на існуючому зеленому газоні площі Ринок в м. Дрогобич”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 18.05.2017 №109

Про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу
для визначення кращої проектної пропозиції
облаштування благоустрою з встановленням монументу “Воїн Гідності”
праворуч від входу у внутрішній дворик ратуші,
на існуючому зеленому газоні площі Ринок в м. Дрогобич

Розглянувши звернення громади міста по встановленню монументу воїну, який би символізував в собі захисників міста Дрогобича за всю його величну історію, на площі Ринок в м. Дрогобичі, керуючись п. 7 ч. а ст. 30, ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та другим абзацом п. 2, п.6 постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.1999 № 2137 «Про затвердження Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Провести місцевий відкритий архітектурний конкурс (на безоплатній основі) для визначення кращої проектної пропозиції облаштування благоустрою з встановленням монументу “Воїн Гідності” праворуч від входу у внутрішній дворик ратуші на існуючому зеленому газоні площі Ринок в м. Дрогобич.
2. Погодити програму конкурсу та склад журі для визначення кращої проектної пропозиції облаштування благоустрою з встановленням монументу “Воїн Гідності” праворуч від входу у внутрішній дворик ратуші на існуючому зеленому газоні площі Ринок в м. Дрогобич.
3. Відділу містобудування та архітектури (І.Петранич) забезпечити організацію проведення конкурсу, відповідно чинного законодавства:
– підготувати вихідні дані для проектування та їх тиражування;
– оприлюднити у друкованих засобах масової інформації оголошення про конкурс;
– розглядати заяви бажаючих узяти участь в конкурсі, приймати рішення про їх допущення (недопущення) до участі у конкурсі;
– організувати реєстрацію учасників, надати їм конкурсну документацію;
– організувати прийом конкурсних проектів;
– оприлюднити у друкованих засобах масової інформації інформацію про результати конкурсу.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Читайте також: